O NAS

   Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy zajmują się zawodowo swoja pasją. Telefony czy komputery, smartwatche czy konsole – znamy się na wszystkim. Tak, jesteśmy gadżeciarzami, my to po prostu uwielbiamy. Dlatego każde powierzone nam urządzenie traktujemy jak swoje własne. Dbamy o nie i zawsze oddajemy klientowi w takim stanie, w jakim sami chcielibyśmy je otrzymać. A wszystkich klientów traktujemy tak samo rzetelnie i solidnie, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

    Zdajemy sobie też sprawę, że w dzisiejszych czasach powiedzenie “Bez telefonu – jak bez ręki” nabrało jeszcze większego znaczenia. Dlatego możesz być pewien, że u nas Twój telefon nie zalegnie w magazynie, czekając na swoją kolej. Przywrócimy go do stanu sprawnego najszybciej jak to będzie możliwe, większości nawet tego samego dnia!

    U nas z góry poznasz koszty naprawy a diagnoza jest w 100% bezpłatna. Jeśli przedstawione koszty nie będą Ci odpowiadać – nic nie zapłacisz.

   Mamy duży magazyn podzespołów, a w razie trudno dostępnych części dokładamy wszelkich starań, żeby skrócić czas oczekiwania na naprawę.

    Istnieje możliwość wysłania do nas sprzętu kurierem. W takim przypadku, po naprawie, sprzęt może zostać do Państwa wysłany lub czekać na odbiór osobisty. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do oczekiwań klientów.